Vreugdenhil Dairy Foods
Vreugdenhil Dairy Foods
Made Blue
Vreugdenhil Dairy Foods is een producent van melkpoeder en levert dat onder meer in Afrika. Het water dat nodig is om er weer melk van de maken, wordt gespiegeld via Made Blue.
Dit is de impact van

sinds 2014:
1775000000 liter
24315
mensen kregen toegang tot water
12425
ton CO2 bespaard
17750
ton plastic afval voorkomen
266250
bomen bespaard
Meer weten? Lees hier hoe we die impact uitrekenen…


Over Vreugdenhil Dairy Foods
Vreugdenhil Dairy Foods en Made Blue zijn een samenwerking aan gegaan met als doel schoon drinkwater beschikbaar te stellen in landen waar grote waterstress heerst. De komende periode zullen Vreugdenhil en Made Blue drinkwaterprojecten financieren.
Het water dat Vreugdenhil in Nederland onttrekt aan de melk om er melkpoeder van te maken, wordt gespiegeld in de landen waar de melkpoeder verkocht wordt en waar grote waterstress heerst.
In de eerste plaats spiegelt Vreugdenhil alleen de liters die voor de fat filled producten uit de melk gehaald worden, namelijk 175 miljoen liter water per jaar.
“
Onze ambitie is om alle liters te spiegelen voor landen waar Vreugdenhil aan levert en waar waterschaarste heerst.
Margreet Noordhof, Impactmanager
”
In beeld
Margreet Noordhof maakt deze schitterende foto tijdens een projectbezoek aan ons project in Dembiya Ethiopië.

EEN LITER VOOR EEN LITER
In ons programma Een liter voor een liter kun je de waterbesparing of juist het waterverbruik van je product, dienst of organisatie omzetten in evenveel liters schoon drinkwater in ontwikkelingslanden. Kiezen voor een selectie van klanten of nog meer liters realiseren mag natuurlijk ook. Transparantie staat voorop en wij helpen je graag om erover te communiceren!
Meer ambassadeurs van dit programma:
CWS Hygiëne Nederland
Van kleine toiletruimtes tot grote sanitaire faciliteiten, CWS levert haar klanten alles op het gebied van hand- en toilethygiëne.
Lees meerFokker Terminal
Evenementenlocatie de Fokker Terminal spiegelt al het water dat in het gebouw gebruikt wordt voor toiletten, keukens, tuin en schoonmaak.
Lees meeri-team Global
De wendbare schrobzuigmachine i-mop van i-team Global bespaart veel water. Het water dat toch nog nodig is, wordt omgezet in schoon drinkwater in ontwikkelingslanden.
Lees meerWhello
Whello zet graag haar beste beentje vooruit op gebied van duurzaamheid, en in die hoedanigheid doneren zij jaarlijks duizend maal het aantal liters water dat bij hen op kantoor wordt getapt.
Lees meer
Word ook ambassadeur
Neem vrijblijvend contact met ons op