Borg & Overström

Borg & Overström

Borg & Overström staat bekend om haar veelzijdige waterkoelers van hoge kwaliteit. Voor vrijwel iedere locatie heeft B&O een koeler die er goed past. Zij steunen de missie van Made Blue door per drankje getapt uit hun koelers een donatie te doen. Uitgaande van het gemiddelde verbruik, levert dit een bijdrage bijna 20.000 liter per waterkoeler op.

Dit is de impact van

Borg and Overstrom

sinds 2023:

19152000 liter

Impact mensen

262

mensen kregen toegang tot water

impact co2

134

ton CO2 bespaard

Impact plastic

192

ton plastic afval voorkomen

impact bomen

2873

bomen bespaard

Meer weten? Lees hier hoe we die impact uitrekenen…

Logo MadeBlue blauw portrait

Over Borg & Overström

Borg & Overström staat wereldwijd bekend om prachtige, duurzaame en hoogwaardige drinkwaterdispensers en koelwatersystemen. Dankzij hun opvallende, strakke designs en goed doordachte innovaties hopen ze het drinken van water voor iedereen een prettige ervaring te maken – zonder het gebruik van wegwerpplastic. Daarmee is hun product zowel goed voor de klant, als voor de planeet.

Wij vinden dat iedereen recht heeft op schoon drinkwater. Als een maatschappelijk verantwoord bedrijf geeft deze samenwerking met Made Blue ons de kans om deze basisbehoefte te realiseren voor degenen die het hard nodig hebben.

Sally Laurie, Marketing manager

Duurzaamheid voorop

Maatschappelijk verantwoord ondernemen zit in het DNA van Borg & Overström verweven. Dankzij hun producten wordt er veel wegwerpplastic bespaard. Daarnaast is hun productie zo duurzaam mogelijk ingericht, van het gebruik van duurzaam geproduceerde en recyclebare kartonnen verpakkingen tot een lokaal zero-waste productieproces waarbij geen enkel beetje afval op de stortplaats terecht komt.

EEN LITER VOOR EEN LITER

In ons programma Een liter voor een liter kun je de waterbesparing of juist het waterverbruik van je product, dienst of organisatie omzetten in evenveel liters schoon drinkwater in ontwikkelingslanden. Kiezen voor een selectie van klanten of nog meer liters realiseren mag natuurlijk ook. Transparantie staat voorop en wij helpen je graag om erover te communiceren!

Meer ambassadeurs van dit programma:

Quooker

Het gebruik van de Quooker COMBI kokend water kraan leidt tot veel waterbesparing in je huishouden. Dat bespaarde water wordt omgezet in liters schoon drinkwater via Made Blue.

Lees meer

Bottle Up

Bottle Up biedt het perfecte alternatief voor water in PET voor onderweg: een herbruikbare fles, vooraf gevuld, gemaakt van suikerriet en inclusief 50 liter schoon drinkwater via Made Blue.

Lees meer

Habitat Solutions

Habitat Solutions steunt Made Blue met een donatie van 18.750 liter per verkochte of verhuurde waterdispenser, en daarnaast een liter voor een liter voor elk verkocht filter.

Lees meer

Trinity Purchasing

Voor elk Trinity-hotel dat zich aansluit bij de Made Blue Foundation doneren zij 1 miljoen liter schoon drinkwater aan Made Blue.

Lees meer
jongen bij kraan met emmers