ECS Global

ECS Global
Made Blue

Door het reinigen van voertuigen zonder water bespaart ECS Global 150 liter water per voertuig en maakt dit via de Made Blue Foundation weer beschikbaar in ontwikkelingslanden.

Dit is de impact van

ECS Global

sinds 2022:

35650000 liter

Impact mensen

488

mensen kregen toegang tot water

impact co2

250

ton CO2 bespaard

Impact plastic

357

ton plastic afval voorkomen

impact bomen

5348

bomen bespaard

Meer weten? Lees hier hoe we die impact uitrekenen…

Logo MadeBlue blauw portrait

Over ECS Global

Met ruime ervaring in de luchtvaart laat ECS Global auto’s glanzen als nooit tevoren. Dat doen ze zonder water en dat bespaart al snel 150 liter water per schoonmaakbeurt.

Het ‘ECS Global’ team bestaat uit getrainde professionals die vanuit de luchtvaart, gekwalificeerd en gecertificeerd zijn. Onze professionals houden uw vervoersmiddel langer schoon.

De efficiënte manier van werken – het gebruik van één product en één proces – geeft een unieke waardepositie met uitstekend resultaat.

Één product, één proces. Wassen zonder water.

Raymond Donker, CEO

In beeld

ECS Global maakt onder meer de deelvoertuigen van MyWheels schoon in heel Nederland met deze opvallende elektrische driewielers.

EEN LITER VOOR EEN LITER

In ons programma Een liter voor een liter kun je de waterbesparing of juist het waterverbruik van je product, dienst of organisatie omzetten in evenveel liters schoon drinkwater in ontwikkelingslanden. Kiezen voor een selectie van klanten of nog meer liters realiseren mag natuurlijk ook. Transparantie staat voorop en wij helpen je graag om erover te communiceren!

Meer ambassadeurs van dit programma:

MAAS

Elke consumptie uit een drankenautomaat van MAAS zorgt voor evenveel schoon drinkwater in ontwikkelingslanden via Made Blue.

Lees meer

Gom

Gom bespaart gemiddeld 20 liter water per schoonmaakuur en zet dat om in schoon drinkwater in ontwikkelingslanden namens haar klanten.

Lees meer

Earthwise

Boutique adviesbureau Earthwise helpt organisaties duurzaamheidsambities te vertalen naar uitvoerbare plannen. Als ambassadeur van de Made Blue Foundation ondersteunen ze de missie door een life…

Lees meer

Experiencegift

Experiencegift doneert per gift card schoon drinkwater aan ontwikkelingslanden via Made Blue, zoals bij de Hotelgift giftcard: 1 cadeaukaart voor 750.000 hotels wereldwijd.

Lees meer
jongen bij kraan met emmers