i-team Global

i-team Global
Made Blue

De wendbare schrobzuigmachine i-mop van i-team Global bespaart veel water. Het water dat toch nog nodig is, wordt omgezet in schoon drinkwater in ontwikkelingslanden.

Dit is de impact van

i-team global logo

sinds 2016:

1732855877 liter

Impact mensen

23738

mensen kregen toegang tot water

impact co2

12130

ton CO2 bespaard

Impact plastic

17329

ton plastic afval voorkomen

impact bomen

259928

bomen bespaard

Meer weten? Lees hier hoe we die impact uitrekenen…

Logo MadeBlue blauw portrait

Over i-team Global

Als eerste in zijn soort, lost de i-mop van i-team Global de problemen op van de vloerreinigingssystemen door het combineren van de flexibiliteit van een vloer dweilen met de kracht en de snelheid van de industriële schrobzuigmachines. De meeste locaties worden nog steeds schoongemaakt door dweil en emmer, omdat andere machines zijn niet flexibel genoeg om te werken in de meeste ruimtes. Hoe zuinig de i-mop ook is, er wordt toch wat water verbruikt. Dit water wordt 100% gespiegeld met investeringen in de projecten van Made Blue.

The i-mop isn’t just designed for cleaning, it is designed for the cleaner.

Frank van de Ven, bedenker van de i-mop

IN beeld

i-team maakte deze mooie video over onze samenwerking:

EEN LITER VOOR EEN LITER

In ons programma Een liter voor een liter kun je de waterbesparing of juist het waterverbruik van je product, dienst of organisatie omzetten in evenveel liters schoon drinkwater in ontwikkelingslanden. Kiezen voor een selectie van klanten of nog meer liters realiseren mag natuurlijk ook. Transparantie staat voorop en wij helpen je graag om erover te communiceren!

Meer ambassadeurs van dit programma:

Eurest Services

Eurest Services Tata Steel doneert 4 liter schoon drinkwater voor elk drankje dat wordt geserveerd. Dat is gelijk aan de gemiddelde watervoetafdruk van de geserveerde dranken.

Lees meer

Noé Adviesbureau

Noé Adviesbureau Installatie Techniek ontwerpt en adviseert technische installaties op het gebied van werktuigbouw en elektrotechniek. Voor ieder genomen watermonster draagt Noé bij aan Made Blue.

Lees meer

Plus h2o

Plus h2o zet milieuvriendelijke schoonmaak met stip op de eerste plek. Per verkochte sachet schoonmaakmiddel doneren zij 35 liter aan onze missie.

Lees meer

Value Masters

Value Masters ontwikkelen integraties en maatwerk applicaties die gemakkelijk en mooi in gebruik zijn. Elke nieuwe opdracht zorgt voor een bijdrage aan schoon drinkwater via Made Blue.

Lees meer
jongen bij kraan met emmers