Vebego Cleaning Services
VEBEGO Cleaning services
Made Blue
Vebego Cleaning Services, een van de grootste facilitaire dienstverleners, stond in 2014 aan de wieg van Made Blue. Sindsdien biedt Vebego onder meer klanten de optie om waterbesparing om te zetten in schoon drinkwater in ontwikkelingslanden.
Dit is de impact van

sinds 2017:
14789623 liter
203
mensen kregen toegang tot water
104
ton CO2 bespaard
148
ton plastic afval voorkomen
2218
bomen bespaard
Meer weten? Lees hier hoe we die impact uitrekenen…


Over VEBEGO Cleaning services
Onze medewerkers verrichten geweldig werk in schoonmaak, zorg, facilitair management en groenvoorziening, met als resultaat nóg beter werk in de wereld van onze klanten. We staan voor betekenisvol werk, dat onze medewerkers helpt een meer betekenisvol leven te leiden. Dat samen noemen we great work.
We dragen met bijna 40.000 collega’s in België, Duitsland, Nederland en Zwitserland elke dag positief bij aan de samenleving. Vebego’s thuisbasis ligt in Voerendaal, vlakbij de plek waar in 1943 het fundament werd gelegd voor het internationale familiebedrijf dat we vandaag de dag zijn.
“
Water betekent heel veel voor ons want het is een van de belangrijkste ingrediënten van onze dienstverlening. Het mooie aan Made Blue is dat zij het realiseren van schoon drinkwater heel tastbaar en transparant maken.
Ton Goedmakers, CEO
”
In beeld
Machiel van Made Blue reikt een cheque uit aan Vebego naar aanleiding van het bereiken van de mijlpaal van 100.000.000 liter voor alle Vebego-bedrijven samen.

EEN LITER VOOR EEN LITER
In ons programma Een liter voor een liter kun je de waterbesparing of juist het waterverbruik van je product, dienst of organisatie omzetten in evenveel liters schoon drinkwater in ontwikkelingslanden. Kiezen voor een selectie van klanten of nog meer liters realiseren mag natuurlijk ook. Transparantie staat voorop en wij helpen je graag om erover te communiceren!
Meer ambassadeurs van dit programma:
FoOom
FoOom is een modulair opgebouwde dispenser. De vullingen worden lokaal gevuld en dat bespaart veel water. Dat water wordt gedoneerd via Made Blue.
Lees meerVebego Cleaning & Services B.V.
Schoonmaakbedrijf Vebego Cleaning & Services bespaart water bij haar klanten met innovatieve schoonmaak technieken en zet dat om in drinkwater.
Lees meerFlash
Flash is een familiebedrijf van meer dan 55 jaar oud dat schoonmaakproducten maakt voor de private label markt. Sinds 2023 steunen zij Made Blue door per geleverd pak van de Wet2Go Ready Mop 167…
Lees meerECS Global
Door het reinigen van voertuigen zonder water bespaart ECS Global 150 liter water per voertuig en maakt dit via de Made Blue Foundation weer beschikbaar in ontwikkelingslanden.
Lees meer
Word ook ambassadeur
Neem vrijblijvend contact met ons op