IZY Bottles
IZY Bottles
Made Blue
IZY Bottles levert opvallende thermosflessen die je ook kunt laten bedrukken of graveren. Elke verkochte fles zorgt voor 1000 keer de inhoud aan schoon drinkwater in ontwikkelingslanden.
Dit is de impact van

sinds 2021:
59000000 liter
808
mensen kregen toegang tot water
413
ton CO2 bespaard
590
ton plastic afval voorkomen
8850
bomen bespaard
Meer weten? Lees hier hoe we die impact uitrekenen…


Over IZY Bottles
IZY Bottles doet er alles aan om samen een verschil te maken in de vermindering van het gebruik van slecht afbreekbare producten! Laat daarom je plastic flesjes staan en stap over op de herbruikbare thermosflessen van IZY Bottles. Ze zijn 100% recyclebaar, CO2-neutraal en zorgen voor 1.000 keer zoveel schoon drinkwater. Kies uit de zeer diverse ontwerpen of laat ze bedrukken of graveren!
“
IZY Bottles maakt water voor iedereen mogelijk. Heet water, koud water, maar vooral schoon water. Dat verdient iedereen toch!
Jim Woerdman, Oprichter
”
IN beeld
EEN LITER VOOR EEN LITER
In ons programma Een liter voor een liter kun je de waterbesparing of juist het waterverbruik van je product, dienst of organisatie omzetten in evenveel liters schoon drinkwater in ontwikkelingslanden. Kiezen voor een selectie van klanten of nog meer liters realiseren mag natuurlijk ook. Transparantie staat voorop en wij helpen je graag om erover te communiceren!
Meer ambassadeurs van dit programma:
Bird Brewery
Bird Brewery spiegelt het waterverbruik van haar bierproductie: dat is 4 tot 6 liter per liter bier.
Lees meerCare for coffee
Care for Coffee doneert 1.000.000 liter schoon drinkwater aan landen waar permanent waterschaarste heerst zoals Tanzania, Oeganda, Vietnam en Ethiopië.
Lees meerChespack Hygiene
Chespack Hygiene is een van de grootste distributeurs van schoonmaak- en hygiëneproducten in het VK en doneert schoon drinkwater via Made Blue.
Lees meerNoé Adviesbureau
Noé Adviesbureau Installatie Techniek ontwerpt en adviseert technische installaties op het gebied van werktuigbouw en elektrotechniek. Voor ieder genomen watermonster draagt Noé bij aan Made Blue.
Lees meer
Word ook ambassadeur
Neem vrijblijvend contact met ons op