MERKKWater
MERKKWater
Made Blue
MERKKWater wil water overal duurzaam toegankelijk maken door het leveren van watertappunten. Elk nieuw onderhoudscontract zorgt daarbij voor 100.000 liter schoon drinkwater.
Dit is de impact van

sinds 2018:
50670500 liter
694
mensen kregen toegang tot water
355
ton CO2 bespaard
507
ton plastic afval voorkomen
7601
bomen bespaard
Meer weten? Lees hier hoe we die impact uitrekenen…


Over MERKKWater
MERKKwater wil water overal duurzaam toegankelijk maken. Geen plastic flessen meer, geen opslag, geen transport. De tappunten van MERKKwater leveren naar wens gekoeld, gefilterd of bruisend water. Voornamelijk voor bedrijven, scholen, fitnesscentra en restaurants. Elk nieuw onderhoudscontract zorgt voor 100.000 liter schoon drinkwater.
Naast tappunten levert MERKKwater ook handsfree handwas-stations en hygiënezuilen en ook daarover doneert MERKK 100.000 liter per verkocht station en 500 liter per vulling voor de zuil. Dat is goed voor 100 kinderen in een ontwikkelingsland die een jaar lang schoon drinkwater kunnen drinken op school.
“
Hygiëne HIER en toegang tot schoon drinkwater en hygiëne DAAR: MERKKwater zorgt er samen met Made Blue voor dat elk handsfree handwas-station hier ook 100+ kinderen in ontwikkelingslanden het komend schooljaar toegang geeft tot voldoende water om handen te wassen en te drinken! Dat is nu belangrijker dan ooit.
Ruud Koele, eigenaar
”
IN beeld
EEN LITER VOOR EEN LITER
In ons programma Een liter voor een liter kun je de waterbesparing of juist het waterverbruik van je product, dienst of organisatie omzetten in evenveel liters schoon drinkwater in ontwikkelingslanden. Kiezen voor een selectie van klanten of nog meer liters realiseren mag natuurlijk ook. Transparantie staat voorop en wij helpen je graag om erover te communiceren!
Meer ambassadeurs van dit programma:
Mood4Food
Mood4Food staat voor (h)eerlijke catering op maat. Het water dat is verbruikt in de productie van alle geserveerde gerechten en dranken wordt teruggegeven als schoon drinkwater.
Lees meerECS Global
Door het reinigen van voertuigen zonder water bespaart ECS Global 150 liter water per voertuig en maakt dit via de Made Blue Foundation weer beschikbaar in ontwikkelingslanden.
Lees meerKoffiepartners
Met haar eigen prestigieuze merk espressobonen – Cento% – steunt Koffiepartners Made Blue met 1000 liter water per verkochte doos.
Lees meerEurest Services
Eurest Services Tata Steel doneert 4 liter schoon drinkwater voor elk drankje dat wordt geserveerd. Dat is gelijk aan de gemiddelde watervoetafdruk van de geserveerde dranken.
Lees meer
Word ook ambassadeur
Neem vrijblijvend contact met ons op