This website is also available in your browser language. Please choose your preferred language below.

Kings of Indigo

KINGS OF INDIGO
Made Blue

Kings of Indigo introduceert Blue Friday! In plaats van korting tijdens het Black Friday weekend geeft Kings of Indigo wat anders cadeau: 100.000 liter schoon drinkwater voor elke jeans die tijdens Blue Friday wordt verkocht.

100.000

Liter per verkochte jeans

AMBASSADEUR

Van het programma Een Liter voor Een Liter

2018

Kings of Indigo is ambassadeur sinds 2018

Over kings of Indigo

Kings Of Indigo positioneert zichzelf als een pionier in deze steeds veranderende duurzame modewereld, innoveert met materialen en duurzame productiemethoden, voortdurend onderzoekend hoe de impact op de planeet en de mensen kan worden verminderd; elk kledingstuk bewust gemaakt.

Wat we hopen te stimuleren is een andere, langzamere mindset als het gaat om consumptie. Wees kritisch over de merken waar je van houdt, wees nieuwsgierig naar het productieproces, de gebruikte materialen en de levensomstandigheden van degenen die je kleding maken.

Tony Tonnaer, oprichter

In beeld

Ana van Kings of Indigo neemt een cheque in ontvangst van Machiel van Made Blue om stil te staan bij het feit dat ze tijdens de eerste Blue Friday al 10.000.000 liter schoon drinkwater hebben gerealiseerd.

EEN LITER VOOR EEN LITER

In ons programma Een liter voor een liter kun je de waterbesparing of juist het waterverbruik van je product, dienst of organisatie omzetten in evenveel liters schoon drinkwater in ontwikkelingslanden. Kiezen voor een selectie van klanten of nog meer liters realiseren mag natuurlijk ook. Transparantie staat voorop en wij helpen je graag om erover te communiceren!

Meer ambassadeurs van dit programma:

Kinran

Omgevingsexperts van Kinran zorgen met elk gewerkt uur voor 300 liter schoon drinkwater in ontwikkelingslanden via Made Blue.

Lees meer

Blycolin

Blycolin is een internationale partner in linnenservice voor de hospitality branche. Het water dat wordt verbruikt in haar eigen wasserijen wordt gespiegeld via Made Blue.

Lees meer

Share company

Share Company is ambassadeur van Made Blue, een liter voor een liter, en draagt 10% af van elk verkocht product in haar webshop.

Lees meer

Kenter

Kenter ontwerpt en produceert schoonmaakmachines in allerlei soorten en maten met als gemeenschappelijke deler dat ze water besparen en werken zonder chemicaliĆ«n. Het bespaarde water wordt omgezet…

Lees meer